مديرعامل نيروگاه حرارتي شازند به مناسبت فرارسيدن سالگرد رحلت امام خميني(ره) و قيام تاريخي 15 خرداد، پيامي صادر کرد. 
فرارسيدن سالگرد رحلت ملکوتي بنيان گذار کبير انقلاب اسلامي، حضرت امام خميني، رضوان الله تعالي عليه و ياد و خاطره قيام خونين 15 خرداد را تسليت عرض نموده،  از درگاه خداوند منان، براي آن حماسه سازان آسماني، قرب الهي و براي ملت شريف ايران به ويژه شما همکاران گرامي مزيد توفيقات در پاسداشت اين امانت بزرگ را خواستارم.
اميد است که با وحدت، انسجام، ايستادگي و پايداري در برابر استکبار جهاني، در پيشگاه  امام و شهدا سربلند باشيم .


پیام تقدیر و تشکر مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند 
مهندس شهرام ایرانپاک مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند ، طی پیامی از زحمات گروههای مهندسی و برنامه ریزی،تعمیراتی،بهره برداری،ستادی و پشتیبانی،HSE و پیمانکاران در انجام تعمیرات اساسی واحد شماره ۲ تقدیر و تشکر نمود.
به گزارش روابط عمومی نیروگاه حرارتی شازند ،در متن این پیام آمده است:
بر خود لازم میدانم با توجه به نزدیکی پیک مصرف برق و نیاز  صنایع و مردم عزیز کشورمان به انرژی الکتریکی پایدار، از تلاش ها و مجاهدات  شما در ایام سخت شیوع بیماری کرونا و تحریم های ظالمانه و اهتمام به ساخت داخل قطعات، برای انجام به موقع تعمیرات اساسی واحد شماره ۲ نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم.
سربلندی و سلامتی شما و خانواده ی محترمتان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم و امیدوارم در سال ۱۳۹۹ که سال جهش تولید نام گذاری شده در این نیروگاه، صنعت برق و سایر بخش های تولیدی شاهد پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان باشیم.


شهرام ایرانپاک مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند


پيام تبريک مهندس ايرانپاک؛ مديرعامل نيروگاه حرارتي شازند
بمناسبت گراميداشت روز ملي صنعت برق ، روز ملي خليج فارس و روز جهاني کار وکارگر

مهندس ايرانپاک؛ مديرعامل نيروگاه حرارتي شازند در پيامي روز ملي صنعت برق، روز ملي خليج فارس و روز جهاني کار و کارگر را تبريک گفت.
به گزارش روابط عمومي نيروگاه حرارتي شازند؛ متن پيام به اين شرح است :
"همکاران و تلاشگران صنعت برق"
باسلام
روز جهاني کار و کارگر و روز صنعت برق، فرصتي است براي قدرداني از کساني که با اراده و سخت‌کوشي خود در عرصه توليد و توسعه اقتصادي کشور چرخ‌هاي صنعت را به گردش در آورده و پرچم ايران اسلامي را با افتخار در جهان، سرافراز نگه داشته‌اند. 
اينجانب اين روزهاي فرخنده و مبارک (دهم ارديبهشت "روز ملي صنعت برق" و "روز ملي خليج فارس" و يازدهم ارديبهشت "روز جهاني کار و کارگر") را به تمامي کارگران زحمت‌کش ايران اسلامي و صنعت برق، خصوصاً همکاران گرانقدر و پرتلاش خود در نيروگاه حرارتي شازند که توانسته‌اند به پشتوانه تلاش و همت جانانه خود در امر توليد برق پايدار و مستمر در صنعت برق کشور همچون نگيني درخشان، درخشيده و همواره خدمت‌رسان مردم کشور عزيزمان ايران اسلامي بوده و خواهند بود تبريک گفته و آرزومند موفقيت بيش از پيش شما همکاران گرامي و خانواده محترمتان در ذيل توجهات حضرت ولي عصر (عج) مي‌باشم.


شهرام ايرانپاک
 مديرعامل نيروگاه حرارتي شازند 
پيام مدير عامل

پيام مديرعامل نيروگاه حرارتي شازند به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِي أُنْزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ هُدًي لِلنَّاسِ وَبَينَاتٍ مِنَ الْهُدَي وَالْفُرْقَان
فرارسيدن ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن، ماه خودسازي و بندگي را به همه همکارانم در نيروگاه تبريک گفته و از خداوند توفيق قبولي طاعات و عبادات و توفيق درک اوقات شريفش را براي شما آرزومندم.
ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و بندگي و آگاهي بيشتر از حقايق هستي و فرصتي ارزشمند براي پاکيزگي روح و روان انساني است و اميد آن دارم که با بهره‌گيري از ثمرات و برکات اين ماه الهي، فرصتي فراهم آيد تا همگي به ارزش‌هاي والاي انساني نزديک‌تر شده و توشه‌اي ارزشمند براي ارائه خدمات بي‌دريغ و توأم با روحيه معنوي به خلق خدا ‌دست يابيم.
ماهي سرشار از برکت و رحمت برايتان آرزومندم.


التماس دعا
شهرام ايرانپاک
مدير عامل


پيام مدير عامل

پیام تقدیر و تشکر مدیرعامل محترم نیروگاه حرارتی شازند

مهندس شهرام ایرانپاک، مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند، طی پیامی از زحمات گروه‌های بهره‌برداری، تعمیراتی، مهندسی و برنامه‌ریزی، ستادی و پشتیبانی در تولید نیروی برق پایدار و انجام تعمیرات به موقع تقدیر و تشکر نمود .

به گزارش روابط عمومی نیروگاه حرارتی شازند، در متن این پیام آمده است :

همکاران  گرامی

در دنیای امروز اهمیت و نقش انرژی برق بر کسی پوشیده نیست، تولید انرژی برق اصلی‌ترين و ضروری‌ترين عامل زيربنايی در ايجاد راهبرد و توسعه صنايع دریک کشور می‌باشد. انرژی برق و متخصصین آن به اندازه‌ای مهم هستند که هر مشکلی در این عرصه باشد به تمامی عرصه‌ها سرایت می‌کند و نمی‌توان زندگی عادی شهروندان، حرکت چرخ صنایع و خدمت‌رسانی سازمان‌های عمومی و خدماتی را بدون آن تصور نمود.

بر خود لازم می‌دانم به پاس زحمات شما عزیزان که با تخصص، تعهد و مهارت خود در امر تولید و تعمیرات، تلاش خستگی ناپذیر داشته و علی رغم شیوع ویروس کرونا و نگرانی‌های حاکم، با حضور مستمر و موثر خود در سنگر تولید، پشتیبان مدافعان سلامت کشور بوده‌اید و با تولید برق پایدار و مطلوب و همچنین مطابق با برنامه‌زمانبندی شده در انجام تعمیرات، اهتمام ویژه ورزیده‌‍‌اید تقدیر و تشکر نمایم.

سربلندی و سلامتی شما را از خدای متعال خواستارم. امیدوارم  با همدلی و همراهی شما، در سالی که مزین به نام جهش تولید می‌باشد در نیروگاه حرارتی شازند و صنعت برق کشور عزیزمان، ایران اسلامی شاهد افتخارات بیشتر باشیم.

شهرام ايرانپاك

مديرعامل