پیام تبریک مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند به مناسبت ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)
شهرام ایرانپاک، مدیرعامل نیروگاه حرارتی شازند در پیامی ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم محمد مصطفی(ص) و امام جعفرصادق (ع) را به عموم مسلمانان به ویژه کارکنان نیروگاه تبریک گفت.
وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَميعًا وَلا تَفَرَّقوا
ربیع الاول، چشمه جوشان وحدت و همبستگی است و هفته وحدت نمادی جاویدان از همدلی و یکپارچگی امت اسلام است.
اینجانب فرا رسیدن خجسته میلاد آخرین رسول مهربانی و رحمت و یگانه آموزگار بشریت حضرت محمد مصطفی (ص) و ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری امام جعفر صادق علیه السلام، را به همه کارکنان صنعت برق کشور و به ویژه همکارانم در نیروگاه حرارتی شازند تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند بزرگ می خواهم برترین درودها و سلام ها را نثار وجود مقدس آن پیامبر و خاندان پاک و مطهرش گرداند و امیدوارم در سایه توجهات آن پیامبر صاحب کرامت و امام همام بتوانیم در راه رشد و تعالی کشور عزیزمان همیشه کوشا و موفق باشیم.

شهرام ایرانپاک
مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند
مهرماه 1402شهرام ایرانپاک مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند در پیامی هفته دفاع مقدس را به همه مردم شریف ایران اسلامی به ویژه خانواده شهداء و جانبازان دفاع مقدس و کارکنان نیروگاه حرارتی شازند تبریک و تهنیت گفت.

هفته دفاع مقدس، یادآور حادثه‌ای عظیم و به بارنشستن نتایجی عظیم‌تر در مسیر انقلاب ملت ما است و هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. مقام معظم رهبری
هفته دفاع مقدس یاد آور هشت سال ایثار و از خود گذشتگی جوانان غیور ایران اسلامی است که با گذشتن از جان و مال خود آرامش و امنیت را برای ما به یادگار گذاشتند و پس از هشت سال دفاع شجاعانه نه تنها دشمن نتوانست یک وجب از خاک کشورمان را اشغال کند بلکه در اوج درماندگی و عجز شکست را پذیرفت و همگان به عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران اعتراف نمودند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت‌های رزمندگان ، ایثارگران و شهیدان والامقام، این ایام را خدمت تمامی رزمندگان دلیر ایران زمین و کارکنان نیروگاه حرارتی شازند تبریک می‌گویم و از خداوند متعال، سربلندی ایران عزیز را برای آحاد مردم شریف خواستارم.

شهرام ایرانپاک
مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند
شهریور ماه 1402مهندس ایرانپاک مدیر عامل محترم نیروگاه حرارتی شازند در پیامی  عبور موفقیت آمیز از پیک بار تابستان 1402  را تبریک گفت.


متن پیام به شرح زیر است:

اینجانب ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت ربیع الاول، از تمامی همکاران سخت‌کوش و پر تلاش نیروگاه حرارتی شازند که با استفاده از تجربیات، تلاش‌های مضاعف، انجام برنامه‌ریزی و تعمیرات به موقع، حُسن انجام وظیفه و خدمات خالصانه، با توجه به افزایش دما و ناترازی تولید و مصرف، موفق به گذر از پیک بار تابستان شدیم، تقدیر و تشکر می‌نمایم.
برای شما همکاران گرامی و خانواده‌محترمتان در تمامی عرصه‌های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.شهرام ایرانپاک
مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند
شهریور ماه 1402