پيام تبريک مديرعامل 
 به مناسبت فرارسيدن اعياد شعبانيه

اينجانب بعنوان عضوي از نيروگاه حرارتي شازند ايام خجسته شعبانيه و مناسبت‌هاي اين ماه را به هموطنان علي الخصوص همکاران عزيزم تبريک و تهنيت عرض نموده و همچنين از تلاش يکايک شما همکاران گرامي در شرايط سخت تحريم، شيوع بيماري کرونا در پايان سال 98، توليد نيروي برق پايدار و مستمر و انجام تعميرات، صميمانه سپاسگزارم و قدردان زحمات يکايک شما عزيزان هستم و از خداوند منان، اقتدار و بالندگي ايران عزيز اسلامي را در سالي که مقام معظم رهبري به عنوان سال جهش توليد نامگذاري نموده است، را براي شما عزيزان و خانواده‌هاي محترمتان خواستارم.


                                                    شهرام ايرانپاک
                                                   مدير عامل نيروگاه حرارتي شازند
پيام مدير عامل
سال نو

همکاران گرامی و پر تلاش نیروگاه حرارتی شازند

سال نو با نسیم جان نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه با یادگارانی از فراز و فرودها و تلاش های ما به گذشته می پیوندد .

با تبریک فرا رسیدن سال نو به شما همکاران گرامی و خانواده های محترمتان؛ امیدوارم که با همت خود در سال جدید برگ های زرین دیگری بر افتخارات نیروگاه بیفزایید و به فضل الهی به جایگاه های بالاتر دست یابید .

سپاس خداوند را که در سایه الطاف بیکرانش، خانواده بزرگ نیروگاه توانست با سعی و تلاش بی وقفه برای رسیدن به اهداف بزرگ خود در جهت تولید نیروی برق پایدار و مستمر، به منظور خدمت رسانی به  مردم فهیم کشور عزیزمان با موفقیت عمل کند .

 امید است در سالی که پیش رو داریم این تلاش ها در راستای دستیابی به چشم انداز، حفظ و ارتقای جایگاه برتر شرکت پیگیرانه ادامه داشته باشد. انشالله

شهرام ايرانپاك

مديرعامل