پيام تبريک به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس 

مدير عامل نيروگاه حرارتي شازند  فرا رسيدن هفته دفاع مقدس را تبريک گفت.
سي ويکم شهريورماه يادآور پايداري، استقامت، رادمردي و رشادت‌هاي شهيدان، جانبازان و ايثاگران و نماد اتحاد و همدلي همه ملت بزرگ و عظيم ايران اسلامي براي مقابله با ابرقدرت‌ها و شياطين بزرگ است و اين واقعه مهم هميشه در تاريخ به عنوان حماسه‌اي ماندگار ثبت خواهد ماند.
اينجانب فرارسيدن هفته دفاع مقدس را به خانواده معظم ايثارگران و کليه همکاران تبريک عرض مي‌کنم و اميدوارم با عنايات خداوند متعال سربلندي و توسعه همه جانبه ايران اسلامي بيش از پيش محقق شود و همه در راه پاسداشت ارزش‌ها و پاسداري از راه پر افتخار شهدا، ثابت قدم باشيم.


شهرام ايرانپاک مدير عامل

مهندس ايرانپاک مدير عامل نيروگاه حرارتي شازند طي پيامي از کليه همکاران بدليل عبور موفقيت آميز از پيک بار تابستان 98 تقدير و تشکر نمود.

 متن پيام: 

آنچه که هستي را شکوه و زيبائي مي‌بخشد وجود انسان‌هايست که از قالب رها گشته و در بيکران خلقت، عظمت مي‌آفرينند.
با توجه به افزايش مستمر دماي هوا و رشد طبيعي مصرف برق در تابستان سال جاري، زحمات و تلاشهاي  بي دريغ کارکنان صنعت برق کشور بويژه شما همکاران نيروگاه حرارتي شازند و همراهي آحاد مردم در رعايت مصرف بهينه برق باعث گرديد؛ پيک تابستان سال 98 را با موفقيت پشت سر بگذاريم. بدينوسيله از همکاران عزيز در کليه قسمت‌ها که بواسطه تلاش‌ مجدانه خود توانستند با آمادگي بيش از 98 درصدي نيروگاه در توليد برق، بار ديگر بر افتخارات نيروگاه شازند بيافزاييد، تقدير و تشکر مي‌نمايم. اميد است با عنايات خداوند متعال شاهد توفيق مستمر و روزافزونتان باشيم.


شهرام ايرانپاک مدير عامل نيروگاه حرارتي شازند

     شهريور 1398