پيام تبريک

به گزارش روابط‌عمومي، مهندس ايرانپاک مدير عامل نيروگاه حرارتي شازند طي پيامي تمديد اعتبار پنج گواهينامه استاندارد جهاني (ISO9001- 2015- BS OHSAS18001-2007- ISO50001-2011- ISO14001-2015 - ISO10015-1999) توسط مميزين شرکت توف اينترسرت را به همه همکاران تلاشگر تبريک گفتند؛
متن اين پيام به شرح ذيل مي‌باشد:
خداوند متعال را سپاس مي‌گويم که شاهد اجراي الزامات استاندارد ISO به عنوان بخشي از فرهنگ عمومي حاکم بر تفکر کليه پرسنل نيروگاه حرارتي شازند مي‌باشيم، اين امتياز نشاني از بلوغ و پذيرش همگاني تأثيرات غير قابل انکار آن در محيط کار، ارتقاء بهره‌وري، ايمني و سلامت پرسنل، اهميت به توليد، مسئوليت اجتماعي و بهبود عملکرد شرکت مي‌باشد. دست‌يابي به اين مهم به يمن پذيرش، تلاش و درايت شما پرسنل فهيم، متعهد و شايسته ميسر گرديده است.
اينجانب ضمن تقدير از حمايت و همراهي پرسنل توانمند، تمديد اعتبار اين گواهينامه‌ها را به کليه مديران و پرسنل نيروگاه حرارتي شازند تبريک عرض مي‌کنم.
اميد است با استعانت از ايزد منان و با اتکا بر خلاقيت، مسئوليت‌پذيري و همگرايي شما همکاران عزيز شاهد موفقيت‌هاي بيشتر و پيشرفت روز افزون در نيروگاه حرارتي شازند و صنعت برق باشيم.شهرام ايرانپاک مدير عامل


پيام تبريک مهندس ايرانپاک به مناسبت هفته وحدت ‏و ميلاد باسعادت پيامبر اکرم‌(ص)  و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع)

مهندس ايرانپاک مدير عامل نيروگاه حرارتي شازند، با صدور پيامي هفته وحدت و ميلاد باسعادت پيامبر اکرم‌(ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) را تبريک گفت.
به گزارش روابط عمومي، در متن پيام ايشان آمده است:
واعتصموا بحبل الله جميعا و لاتفرقوا
ميلاد با سعادت حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفي(ص)، پيامبر صلح و دوستي، عدالت و مهرباني و فرا رسيدن هفته وحدت را به همه تلاش‌گران صنعت برق کشور به ويژه همکاران محترم نيروگاه حرارتي شازند تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم.
نامگذاري هفته وحدت، حرکتي عظيم و دشمن شکن در راستاي اتحاد و يگانگي امت اسلامي و خنثي کننده نقشه‌هاي شوم استعمار و استکبار است که هميشه درصدد تفرقه و نقاق در بين امت اسلامي بوده و هستند.
همگي  وظيفه داريم با تأسي از سيره پيامبر اکرم (ص) براي تحقق هرچه بيشتر وحدت مسلمين، حفظ کرامت انساني، تقويت صلح و مودت مسلمانان اقدامات عملي را تبيين کنيم، تا توطئه هاي بدخواهان امت اسلامي خنثي گردد.
ضمن بزرگداشت ميلاد نبي‌اکرم‌(ص) و هفته وحدت، اميدوارم اتحاد و همدلي بين مسلمين سرلوحه فکر و عمل همگان قرار گيرد.شهرام ايرانپاک مدير عامل