پیام تبریک مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند به مناسبت ولادت حضرت امام علی (ع) و روز پدر
شهرام ایرانپاک مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند در پیامی، ولادت با سعادت حضرت امام علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت:
متن پیام به شرح زیر است:
فرارسیدن ۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت امام علی (ع) بزرگ مرد عدالت و معنویت و همچنین روز پدر را خدمت تمامی همکاران و مردان پر تلاش صنعت برق کشور تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
در این روز، مولودی در خانه کعبه قدم بر جهان هستی گذاشت که برهان دین بر خلق بود. شجاع‌ترین یاور مظلومان که تاریخ بشریت را با حماسه و رشادت‌های بی‌نظیر خود در عرصه‌های عبودیت و انسانیت متحول ساخت.
فرخنده زاد روز یگانه مولود کعبه، شایسته ترین روز برای گرامیداشت مقام پدر است. پدرانی که می کوشند فرزندان این مرز و بوم را به شایستگی پرورش دهند و با حق و حقیقت آشنا کنند. حضرت علی(ع) با پرورش نیکوترین فرزندان در مکتب آزادگی و انسانیت نیز برای پدران جهان برترین نمونه و الگو است.
روز پدر را صمیمانه به همه پدران فداکار این مرز و بوم تبریک و تهنیت عرض کرده و ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای همه همکاران ارجمندم، امید است در پرتو عنایت خداوند متعال همواره سربلند و تندرست باشید.متن پيام مدير عامل نيروگاه حرارتي شازند بمناسبت روز مهندسي
زادروز خواجه نصيرالدين طوسي، را به جامعه مهندسی نیروگاه حرارتی شازند تبریک عرض می‌نمایم.
انتخاب روز تولد خواجه نصير الدين طوسی به عنوان روز ملي مهندسي در تقويم رسمي ملت بزرگ ايران، انتخابي مناسب و الهام بخش بوده و بیانگر شأن و منزلت مهندس ایرانی در تاریخ مهندسی جهان است.
روز ملي مهندسي فرصت مغتنمي است تا با همفكري و همراهي حرفه‌ای، مسئوليت خطير ملي و ميهنی خويش را در جهت توسعه و آباداني اين ديارِ به قدمتِ تاريخ، به انجام رسانيده و تحقق این امر مهم را با بکارگیری از دانش مهندسی و فن‌آوری‌های نوین و اجرای صحیح مقررات ملی و رعایت استانداردها، در جهت ارتقاء کیفی صنعت برق و حفظ سرمایه‌های ملی، میسر نمائیم.
انتظار می‌رود تا در این روز ملی مهندسی، بار دیگر با یادآوری به تعهد و مسئولیتی که در قبال یکایک ملت ایران عزیزمان داریم، با یکدیگر تجدید میثاق نمائیم تا با همدلي و مودت و بكارگيري از تمامی توان مهندسي خود و با تكيه بر اخلاق حرفه‌اي ، در جهت پیشرفت صنعت برق ايران عزيز بيش از هميشه كوشا بوده و سهم خود را در سند چشم انداز توسعه پایدار سرزمین‌مان، به خوبی ایفا نماییم .
شهرام ایرانپاک مدیر عامل نیروگاه حرارتی شازند