Slide1 background
Slide2 background
Slide3 background
Slide4 background
Slide5 background

کسب رتبه دوم صنعت آب و برق استان مرکزی

در ارزیابی فعالیت های فرهنگی و دینی وزارت نیروصنعت آب و برق استان مرکزی در ارزیابی فعالیت‌های فرهنگی و دینی استانها در سال ۹۵ توسط وزارت نیرو موفق به کسب رتبه دوم شد.

مشاور وزیر و مسئول دفتر فرهنگی وزارت نیرو در همایش مشترک شوراهای فرهنگی، اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر، ستاد صیانت از حقوق شهروندان و حجاب و عفاف صنعت آب و برق استان مرکزی که با حضور مسئول دفتر نماینده ولی فقیه و مدیران عامل شرکتهای آب و برق استان مرکزی برگزار شد گفت: انجام کار فرهنگی در همه امور و انجام فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر باید در اولویت امور قرار گیرد.

 

حجت الاسلام یزدان پرست افزود: باید امر به معروف و نهی از منکر در راستای اصلاح و پیشرفت و توسعه ارزشمند خدمت‌رسانی و رسالتی که هر یک از سازمان‌ها و دستگاه‌‌های اجرایی برعهده دارند و در راستای بهترین شکل تکریم ارباب‌رجوع و رعایت حجاب و عفاف با تذکر لسانی در سطح دستگاه و جامعه در دستور کار قرار بگیرد .

در ادامه این مراسم حجت الاسلام حسینی پور مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به جایگاه ویژه امربه معروف و نهی از منکر در قرآن ، روایات و متون دینی تاکید کرد: این فریضه مهم اسلامی و اجتماعی درآیات متعدد قرآن مورد تاکید قرارگرفته و در روایات تعابیر بسیار ارزشمندی در باره آن بکار رفته است .

وی ضمن تاکید مدیریت مصرف آب وبر ق توسط همگان گفت: صیانت  از این نعمت خدادای برای نسل آینده ضروری است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم گفت: امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه واجب شرعی است  و عمل به آن برای مسلمانان یک وظیفه است.

مهندس محمد اله داد افزود: آسیب های اجتماعی ، فرهنگی  و اقتصادی نیز که گاه درجامعه وجود دارد، مصادیق کم توجهی به این دو فریضه مهم است .

وی تصریح کرد:این فرهنگ باید در جامعه ترویج داده شود تا شاهد اثرات آن در جامعه باشیم و شروع اجرای این فریضه هم باید از در خانواده ها انجام گیرد .

گفتنی است، در پایان این همایش، از مدیران عامل و برترین های بخشهای امور فرهنگی ،عفاف و حجاب وصیانت از حقوق شهروندی شرکتهای آب و برق استان مرکزی با اهدای لوح ، تقدیر به عمل آمد.
فرم تماس با ما
نام*

نام خانوادگی*

پست الکترونیک*

موضوع


پیغام